Genel

İzmir Koltuk Döşeme 2022

Eskiyen koltuklarınızı veya takımlarınızı döşetmek mi istiyorsunuz ama kararsız mısınız ? Doğru yerdesiniz sizler için döşeme fiyatlarından, atölye seçimine, kumaş ve model seçimine kadar detaylı bir yazı hazırladık! Haydi alın kahvenizi ve eskiyen koltuklarınızı hep beraber yenileyelim. Yazımız İzmir koltuk döşeme detaylarını içermekte.

Öncelikle sizi heyecanlandıracak birkaç koltuk döşemesi öncesi ve sonrasına bakalım!

Şu değişime bakın, sanki yeni alınmış gibi son moda koltuklar yazımızın ilerleyen bölümünde bu koltuğun kaç liraya bu hale geldiğini okuyunca çok şaşıracaksınız!

Fotoğraflar İnstagram : izmirkoltukdoseme.35 adresinin izni ile alınmıştır.

Öncesi ve sonrasını da gördükten sonra koltuk döşerken veya döşetirken dikkat etmeniz gereken püf noktaları sizlere anlattığımız yazımızın devamına geçelim.

Koltuk Döşeme İzmir’de Neden Popüler?

Günümüzde mobilya ürünlerinin fiyatlarının artması sonucunda insanlar koltuklarını yenileme yoluna gitmeye başladılar. Haksız da değiller, fiyat performans olarak karşılaştırdığınız zaman önümüze şöyle bir tablo çıkıyor. Koltuk döşetmek daha uygun fiyatlı, istediğiniz renk ve model kumaş ile koltuklarınızı döşetebilirsiniz. Kaliteli atölye ile çalıştığınız zaman koltuklarınız yenilendikten sonra arkadaşlarınıza mağazadan sıfır aldım bile diyebilirsiniz! Emin olabilirsiniz ki kaliteli firmalar ile çalıştıktan sonra sıfır gibi gözüken son model koltuklarınız olacak.

izmir koltuk döşeme
İzmir Koltuk Döşeme Hizmetinden Sonra

Koltuklarınızı döşetirken istediğiniz renk ve kumaşı seçebilmeniz bir diğer popülerlik unsuru. Görüştüğünüz atölye ile koltuklarınız için renginizi belirleyin. Aradığınız renk çalıştığınız atölyede yoksa internetten kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Çoğu büyük koltuk döşeme firmasında istediğiniz rengi bulabileceksiniz. Renk skalaları geniştir.

Evde koltuk döşeme yapmak isteyenlere tavsiyeler.

Koltuklarınızı evde kendi başınıza yapmak isterseniz sizlere birkaç tavsiye verelim. Öncelikle biraz zahmetli olacağını kesinlikle bilmelisiniz. Sizler için nasıl yapıldığına dair bir video paylaşacağım aşağıda, 2 hanımefendi evde koltuk döşemeyi en ince ayrıntılarına kadar anlatmış durumdalar. Videoyu izleyerek evde sizlerde yapabilirsiniz.

İzmir Koltuk Döşeme Fiyatları 2022

İzmir genelinde görüştüğümüz 10 farklı koltuk döşeme firmasının ortalaması ile sizler için bir fiyat listesi hazırladık. Unutmayın koltuğunuza göre ve kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Burada hazırladığımız fiyat listesi ile genel bir fikir alıp plan yapabilirsiniz. Unutmayın genellikle bu fiyatlara koltukları taşıma ücreti dahildir.

Kesin fiyat bilgisi için : 0 533 350 51 72 numarasına mesaj atarak veya arayarak Akdeniz atölyesinden bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Kendileri ile çalışmasanız bile seve seve yardımcı olacaklarını söylediler. Teşekkürler.

  • Klasik Koltuk Takımı : Klasik 2+1 koltuk takımları ortalama olarak 750 Tl’den başlamaktadır. Koltuğunuza ve kumaş, işçilik kalitesine göre fiyat 2000Tl’e kadar çıkmaktadır.
  • Chester Koltuk Takımı : Chester koltuk takımları şık ve asil oldukları yapımı ve işçiliği zordur. Klasik koltuk takımınızı Chester koltuk takımına dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz? Ortalama fiyat 1500 Tl’den başlamaktadır.
  • Berjer Koltuk : Ortalama 250 Tl’den başlayan Berjer koltuk döşeme ücretleri 1000 Tl’e kadar çıkmaktadır.
  • Sandalye : Ortalama ücret 150Tl’den başlayıp işin adetine göre 1000 Tl’ye kadar çıkmaktadır.

Yoğun çalışan firmalar genellikle fiyatlarda pazarlık etmemektedir, şuan döşeme sektörü revaçta olduğu için atölyeler boşta kalmamaktadır. Siz yine de indirim istemeyi unutmayın!

İzmir Koltuk Döşeme Firmaları

Sizler ile fiyat ve bilgi almak için görüştüğümüz birkaç firmanın iletişim bilgilerini paylaşmak istiyoruz. Bu firmaları seçmemizin nedeni kesinlikle telefonda bize gösterdikleri ilgi ve alakalarıdır kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Firmalarımız ;

İzmir Koltuk Tamircisi

Fiyatlarının uygun olması ve telefonda uzunca sizin isteklerini dinleyip ona göre aksiyon almalarını takdir ettik. Kendilerine bellona koltuk takımı için fiyat ve model bilgisi konusunda istişare edip aslında hiç aklımızda yokken evimizde ki koltukları atölyelerinden döşettirdik. İzmir koltuk döşeme hizmeti için kendilerine çok teşekkürler!

Harita

Akdeniz Koltuk

Görüşmelerimiz sırasında yine hoş görüleri ve anlayışlı tavırları oldukları için kendilerini listemize aldım, fiyatları ortalama ve biraz üstünde olsa da işçilik konusunda gerçekten iyi olduklarını kesinlikle söyleyebilirim. Web siteleri için tıklayın ; Akdeniz koltuk

Yoluyla
İzmir Koltuk Döşeme
Kaynak
Bornova Koltuk Döşeme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir