Kullanım Şartları

Gezenyolu’na Hoş geldiniz! Gezenyolu İnternet sitesinde yer alan bilgileri, fotoğrafları ve kaynakları kullanmadan önce ve ileri ki süreçlerde herhangi bir cezai ve hukuki yaptırımlara, muhatap olmamak için kullanım şartları ve koşulları sayfasını okumanızı rica etmekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gezenyolu İnternet Sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları

Kullanım şartları ve koşulları hakkında Yasal Uyarı :

Gezenyolu.com İnternet sitesinde yer alan tüm gezi ve seyahat rehberleri, tavsiye niteliğinde olan bütün yazılar Rehber Can San ve Rehber Beyza Balta’nın kişisel deneyimlerinden yola çıkılarak hazırlanmış ve yazılmıştır. Burada verilen tavsiyeler ve seyahat rehberi ve rotaları, sizin görüşlerinize ve yaşam tarzınıza uygun olmayabilir.

Seyahat planınızı yapmadan önce Gezenyolu.com’dan tavsiye alabilirsiniz ama unutmayın ki buradan aldığınız tavsiyeler veya gezi rehberi beklentilerinizi karşılamayabilir ve/ya uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gezenyolu.com İnternet sitesinden yararlanan kullanıcının yaşayabileceği herhangi maddi ve manevi kayıptan Gezenyolu.com veya yazarları sorumlu değildir.

Gezenyolu.com İnternet sitesini kullandığınız andan itibaren Kullanım koşullarını ve Cookies kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.

Yazılara yapılan yorumlar, yapan kişinin kendi sorumluluğundadır. Gezenyolu.com yapılan yorumlarda sadece ve sadece yer sağlayıcı görevi görür, hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yapılan yorumların hukuka aykırılığı veya ahlaki değerlere saygısızlığı olursa bizlere İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Şikayete sebep olan yorum/lar 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Gezenyolu Telif Hakları

Gezenyolu.com’da yer alan bütün içerikler Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ile korunmaktadır.

Gezenyolu.com’un isim hakkı ve içerisinde var olan yazılar ve ses dosyalarının fikri ve sınai haklarının tamamı Can Şan ve Beyza Balta’ya aittir. Bu kişi ve/ya kişilerden izin alınmaksızın bir bölümünün kopyalanması, çoğaltılması ve kar amaçlı olsun veya olmasın kullanılması yasaktır. Aksi takdirde yasal yükümlülüğü vardır.

Herhangi bir içeriğin kullanılması ve alıntılanması durumunda 300 kelimeye kadar link ve kaynak gösterilmesi şartıyla kullanılmasına izin verilir. Daha fazla alıntılama yapmak istiyorsanız lütfen bizimle İletişime geçin.